Skip to content
Oferta dla firm

Kawa pod własną MARKĄ

MARKA WŁASNA SINGIEL ESPRESSO

Okres pandemii sprawił, że oczy wielu konsumentów zwróciły się ku lokalnym producentom. Kawa ziarnista, rzemieślniczo palona, zyskuje w Polsce coraz większe grono miłośników. Ten segment rynku kawowego w naszym kraju dynamicznie się rozwija. Rośnie również popularność automatycznych ekspresów, które są obecnie łatwo dostępne i coraz tańsze. Korzystają z nich zarówno Klienci indywidualni jak i firmy. Świadomość zalet płynących ze zdrowego trybu życia jest już w Polsce na wysokim poziomie. Oczekujemy coraz lepszej jakości i transparentności pochodzenia surowców. Kawa została wpisana do piramidy żywieniowej i jest promowana przez wiele środowisk. Naszą ofertę kierujemy do tych z Państwa, którzy zamierzają uczestniczyć w budowaniu biznesu opartego o produkty najwyższej jakości z korzyścią zarówno dla konsumentów jak i własnego portfela.

Jeśli myślisz o stworzeniu własnej marki kawy ale nie chcesz od razu inwestować dużych pieniędzy w budowę palarni kawy – zadzwoń lub napisz do nas – przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

Szkolenie z palenia kawy

nauka-palenia-kawy

Planujesz otwarcie własnej palarni kawy? Zamierzasz zostać „Roasterem”? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę wprowadzenia do świata kawy rzemieślniczej. Nauka palenia kawy w tradycyjnym piecu bębnowym z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury pomiarowej. Sprawdź czy to „robota” dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami – przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Kawa do biura

Oferta dla firm

Kawa do biura, nieodłącznym elementem spotkań biznesowych jest kawa. Dobra, świeżo palona, doskonale podkreśla odpowiednie przygotowanie każdego spotkania nadając mu czaru i wyższej rangi. Jest również wyrazem troski o komfortową atmosferę w pracy. Nasza propozycja to najwyższa jakość ziaren przy umiarkowanej cenie. Taką właśnie ofertę chętnie przygotujemy dla Państwa firmy. Surowe ziarno wypalamy powoli, w niskiej temperaturze, dzięki czemu nasza kawa posiada zarówno największe źródło smaku i aromatu a także jest zdrowa i pożyteczna dla organizmu, będąc bogatym źródłem przeciwutleniaczy. Odpowiedni profil palenia kawy powoduje, że świetnie nadaje się ona do picia z ekspresów ciśnieniowych zarówno czarna jak i z mlekiem.

Prowadzisz firmę? Szukasz kawy do biura?
Zadzwoń lub napisz do nas – przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

Kawa do kawiarni

Oferta dla firm

Jako dostawca kawy do kawiarni nasza palarnia specjalizuje się w paleniu mieszanek pod espresso. Są to zarówno 100% arabiki jak i blendy z domieszką wysokogatunkowej robusty. Dobieramy składniki w taki sposób by zadowolić różne gusta. Oferujemy zarówno kawy w klasycznym stylu z akcentami orzechów i czekolady (Espresso Supreme lub Polo Kotka) jak i mieszanki, w których wyczujecie owocowy charakter z wysoką słodyczą (Vesuvio). W naszym regionie zapewniamy profesjonalną opiekę Baristy, który z przyjemnością pomoże w ustawieniach młynka, doradzi rodzaj mieszanki, przeszkoli personel z parzenia kawy w ekspresie kolbowym.

Zapraszamy do kontaktu klientów gastronomicznych. Przygotujemy dla Państwa bardzo atrakcyjne warunki współpracy.

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Prowadzisz firmę?  Szukasz kawy do kawiarni?
Zadzwoń lub napisz do nas – przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę dla firm.