Skip to content

NASZE WARTOŚCI:

Nasza firma to nie tylko produkt lecz także wartości, które definiują naszą codzienną pracę. Przeczytaj i zobacz co tak naprawdę jest dla nas ważne:

PRACA:

Jesteśmy firmą, w której zarządzanie pracownikami odbywa się przez rozmowę z nimi i próbę dostosowywania miejsca pracy do ich potrzeb tak, by miejsce to było dla nich przyjazne i komfortowe. Chcemy, żeby nasi pracownicy czuli, że jesteśmy partnerami i że każdy może mieć wpływ na to jak funkcjonuje firma.

 

3

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA:

Jesteśmy firmą, która dostrzega problemy lokalnej społeczności i jeśli to możliwe pomaga – nie ważne w jaki sposób. Mogą to być zbiórki pieniędzy, licytacje, przekazywanie produktu potrzebującym, charytatywne spotkania i dyskusje czy wspieranie młodych sportowców. Chcemy by nasi Klienci mieli świadomość, że kupując nasze kawy jednocześnie sami wspierają dobre inicjatywy.

 

2
4

DBAŁOŚĆ O PLANETĘ:

Jesteśmy firmą, która rozumie konsekwencje swoich wyborów. Staramy się szukać prostych rozwiązań, które w jak najmniejszym stopniu wpływają na naszą planetę. Od wyboru opakowań przez oszczędność energii czy żywności. Wybieramy dostawców, którzy działają w sposób zrównoważony, są uczciwi. Szczególnie ważne są dla nas kawy pochodzące z ekologicznych upraw, które mają dobroczynny wpływ na uprawę ziemi. Jesteśmy częścią Fairtrade – organizacji uczciwego handlu.

 

5

EDUKACJA:

Jesteśmy firmą otwartą dla każdego. Każdy może przyjść do nas i otrzymać odpowiedzi na nurtujące go pytania. Chcemy transparentnie opowiadać o wszystkich procesach, które wpływają na nasz produkt końcowy. Organizujemy bezpłatne spotkania, podczas których opowiadamy o naszej pracy, surowcach, paleniu kawy. Podczas tych spotkań uczymy jak parzyć nasze kawy, by wydobyć z nich najlepsze właściwości sensoryczne.

 

6

ROZWÓJ:

Chcemy być firmą, która nadąża za zmieniającymi się trendami i otaczającym światem. Bierzemy udział w szkoleniach pozwalających zrozumieć potrzeby naszych klientów oraz ciągle podnosić nasze kompetencje. Nasza obecność na imprezach branżowych pozwala nam obserwować jak zmienia się polska scena kaw specialty. Szukamy możliwości na wykorzystanie naszego potencjału współpracując z zewnętrznymi partnerami.

 

7